nashimaistri.jpg
nashimaistri.jpg

НАШІ МАЙСТРИ


SCROLL DOWN

НАШІ МАЙСТРИ


Захарчук Олексій Миколайович (Олекса)

2 лютого 1929 року - народився в м. Іллінці на Вінничині.
25 березня 2013 року - пішов на 85 році з життя

Подібно до музиканта, Олекса Захарчук імпровізував образи природи. Природа в картинах О.Захарчука легко впізнана , вона лікує наші душі, що є особливо цінним в добу війн та частих техногенних катастроф. Природа виступає тонкою субстанцією, що несе певний духовний код. Відчуття душевного просвітлення, яким переповнений художник, неодмінно відчуває і глядач - як "гурман" від живопису, так і естетично непідготовлена людина.


Галина Сергіївна Григор’єва

1933 року - народилась у м.Києві 

Працює в галузі графіки і живопису. Одна з тих небагатьох митців, хто зумів зберегти у своєму мистецтві особливе, живе ставлення до яскравих спогадів дитинства з його мріями, фантазіями та відчуттям абсолютного щастя, спогаду про перебування в «раю». Прозорі пастельні фарби і безпомилкове відчуття майстром витончено-вишуканого, казкового середовища мимоволі затягують до гіпнотичного світу щасливої дитячої пори.


Борис Степанович Довгань



1928 рік - 2019 рік

Народився у м.Києві
Заслужений діяч мистецтв України, почесний академік Академії мистецтв України

Плідно працюючи більше 60 років у монументальній, декоративній, станковій скульптурі, створив низку портретів видатних діячів української культури, як сучасників, так і минулих століть - Василя Стуса, Івана Світличного, Бориса Антоненка-Давидовича, Григорія Кочура, Миколи Глущенка, автор пам'ятника художникам- жертвам сталінських репресій біля Національної академії мистецтв та архітектури. Разом з архітектором Флоріаном Юр'євим є автором попереднього герба Києва - "Золота квітка каштана", який був візитівкою міста до 1984 року.

www.facebook.com


Карунська Світлана Михайлівна

03 липня 1968 року - народилась у м. Фастів Київської області.

Мінімалізм Світлани Карунської  етичного змісту. У її сприйнятті світу сутність людини перебуває в стані блаженного зачарування, трепету, постійної тяги до ігрового переосмислення реальності. ЇЇ пластичні фігурки немов би намагаються знову повернутися до світу Природи, з якого колись вийшла давньогрецька скульптура. Потяг до природньої безпосередності є далеко не єдиною ознакою скульптурних персонажей Карунської. Вони артистичні, споглядальні, чутливі до краси та найменших душевних порухів.


Захарчук Валентина Олексіївна 

13 квітня 1956 року - народилась в м. Київ

Творчість Валентини ґрунтується на класичних традиціях мистецтва натюрморту. Світ її натюрмортів затишний та, на перший погляд,  непоказний. У ньому панує спокій, гармонія, своєрідна поезія буденності. Художниця  ніби створює портрети персиків, яблук, слив, гранатів, груш, айви, абрикосів. Саме фрукти стали її улюбленими об’ єктами зображення. Вміння талановито передати пластику та форму предмета, відтворити  фактуру кожури персика, абрикосу чи гранату, створити гармонію у  тональних співвідношеннях та тонко нюансувати й збалансувати всю гамму картини –характерні ознаки її  почерку. М’ яке світло, що падає на предмети, змушує фарби переливатися і виблискувати, вони звучать наповнено і стримано.

Художниця проявляє незаперечний смак та майстерність у створенні ясних за пластикою, довершених за думкою й образних за змістом натюрмортів.